This page is a snapshot generated at 06.04.2024 22:16 by Zorum for the search engines or for users who want to view the forum in a read-only, but in a very quick way.

Нажать сюда! to view this page in the real forum with full functionality!

Начало > А поговорить... > Міжнародні перевезення

from:ulalu -06.04.2024 21:17 -Міжнародні перевезення
Доброго вечора!
Хто може мені порадити надійного перевізника? В мене невеличкий бізнес і я знайшов партнерів закордоном - треба перевозити регулярно товари з найменшими витратами та швидко. Є такі варіанти чи це зараз нереально?
from:Ceseg -06.04.2024 22:10 -re:Міжнародні перевезення
Питання з перевезеннями вартажу - це для кожного бізнесу проблема. Особливо для продажників. Бо ввозити товар з різних країн - це складна задача, особливо, коли немає надійних перевізників під рукою.
from:ulalu -06.04.2024 22:12 -re:Міжнародні перевезення
Оце і я з цим зіткнулася. Переживаю дуже, бо товар вже закупила, його вже мають відправляти, але чим - це я маю сказати, а в мене жодних ідей з цього приводу. Отже, шукаю поради в інтернеті.
from:GOODi -06.04.2024 22:16 -re:Міжнародні перевезення
Не переживайте, я вам допоможу і ви будете задоволені послугами перевізників, яких я вам пораджу. Записуйте: компанія “ПРОФІ КАРГО СЕРВІС”, ось одразу вам на них посилання
https://www.proficargo.com.ua/poslugi-ta-tsini/mizhnarodni-vantazhni-perevezennya/vantazhni-aviaperevezennya.html Ми користуємося авіаперевезеннями, але ви можете обрати будь-який інший варінат для себе. також ця компанія надає митно-брокерські послуги, що суттєво полегшує всю паперову роботи при вантажних міжнарождних перевезеннях.

Powered by NooForum 3.3