Домой.
Форумов:8
Тем:1021
Сооб.:6713
Зарег. полз.:1159
Register Логин Help
Welcome! This is your first visit.
Банк | Обменник | Биржа | Клуб | Инвестор | Игра | Форекс | Газета | Баннерная | Каталог | Магазин

Начало > А поговорить... > Вітаміни для профілактики ковіду
Быстрый просмотр

Message 
details details   

from:  Metro at: 08.02.2022 22:13
subject: Вітаміни для профілактики ковіду

Привіт усім. Зараз, як самі бачите, знов росте захворюваність на ковід. Тому хочу купити якісь вітаміни, щоб пропити для профілактики. Щоб уся сім'я пила - і діти, і дружина. Може хтось порадити. Бажано не дуже дороге.

details details   

from:  Metro at: 08.02.2022 22:22
subject: re:Вітаміни для профілактики ковіду

Доброго вечора. Все залежить від бюджету. На яку сумму ви плануєте купити ці препарати? Вітаміни теж мають різну ціну. Можна, наприклад, й за тридцять гривен знайти, а можно за триста.

details details   

from:  Metro at: 08.02.2022 22:29
subject: re:Вітаміни для профілактики ковіду

Бюджет? Да я якось не можу так зразу сказати. Щось не дуже дороге, бажано. Ну, може, до ста гривень. Тим паче мені багато треба - вітаміни для двох дорослих та двох дітей.

details details   

from:  micojam at: 08.02.2022 22:45
subject: re:Вітаміни для профілактики ковіду

Ми теж, до речі, намагаємося пропивати курс вітамінів. Весною та восени, коли збільшується захворюваність вірусними сезонними інфекціями типу застуди, короновірусу.
Мені взагалі подобаються вітаміни ПАМП. Я їх у аптеці D.S. https://apteka-ds.com.ua/
купував. Як раз зараз пью ці вітаміни. Вони продаються у тубусі. Двадцять таблеток коштують біля двухсот гривень. Таблетку кидаєш у воду, вона шипить та розчиняється. Це так звані шипучки.
Склад цієї таблетки - вітаміни С, D та цинк. Їх можна пити як ждя профілактики ковіду, так й під час самого захворювання.
Але якщо хочете щось подешевше - можна купит вітамін С. Його теж часто призначають для імунітету.



Attachment: Attachment DMzmWH87.jpg 13488 bytes, загружалось 128 .
details details   

from:  Onika at: 23.04.2022 16:31
subject: re:Вітаміни для профілактики ковіду

Мне кажется, что надо понимать, что для профилактики витамины никто не принимает. Надо просто понимать, что стоит максимально внимательно относиться к своему здоровью и настроению. Я вот нашла просто отличный новостной портал https://bb.lv/. Мне очень нравится то, что тут крутые статьи есть и вы точно получите максимум полезной инфо.

details details   

from:  Ondidi at: 01.03.2024 13:19
subject: re:Вітаміни для профілактики ковіду

Привет! А где можно купить качественные витамины для суставов?

details details   

from:  k1lla at: 02.03.2024 00:49
subject: re:Вітаміни для профілактики ковіду

Вот в этом магазине вы сможете купить качественные витамины для связок https://healthfit.com.ua/ru Их ассортимент добавок впечатляет, предлагая целевую поддержку для поддержания здоровья и гибкости суставов. Я использую их продукцию уже несколько месяцев и чувствую заметную разницу в моей общей мобильности и комфорте во время физической активности. Что отличает HealthFit от других, так это их приверженность качеству. Их добавки изготовлены из высококачественных ингредиентов, подтверждены научными исследованиями и изготовлены по самым высоким стандартам. Если вы ищете первоклассные витамины для поддержки суставов и связок, я настоятельно рекомендую обратиться в HealthFit.

details details   

from:  DaryaVishnya at: 04.03.2024 23:38
subject: re:Вітаміни для профілактики ковіду

Нужен просто крепкий иммунитет - это в первую очередь. Для того, чтобы максимально помочь своему организму, нужно принимать витамины. Без них никуда, очень важно чтобы были все важные вещества в достаточном количестве. Вот небольшая концентрация, достаточно для профилактики - купить витамин Д3 в капсулах https://perlahelsa.ua/ru/vitamin-d3-2000 делает наша украинская компания, Перла Хелса. Весьма качественно и у них единственный комплекс, который лично мне реально помог.



На форум :
К теме :

All times are -2 GMT
Current time: 28.04.2024 01:32
There are 6 guests and 0 users currently online.

Бог коварен, но незлонамерен.
(Альберт Эйнштейн)
HTML posting not allowed, Smilies allowed, BB code posting allowed,

Powered by NooForum 3.3

| Контакт | Домой |