Домой.
Форумов:8
Тем:1021
Сооб.:6711
Зарег. полз.:1159
Register Логин Help
Welcome! This is your first visit.
Банк | Обменник | Биржа | Клуб | Инвестор | Игра | Форекс | Газета | Баннерная | Каталог | Магазин

Начало > А поговорить... > Шукаю компанію, яка проводить курси ІТ для дітей!
Быстрый просмотр

Message 
details details   

from:  jonatanswift at: 03.08.2023 12:43
subject: Шукаю компанію, яка проводить курси ІТ для дітей!

Відгуки про компанії, що проводять курси ІТ для дітей.
Доброго дня! Шукаю відгуки про компанії, які організовують курси ІТ для дітей. Якість навчання та підхід до дітей важливі для мене, тому буду вдячний за ваші думки.

details details   

from:  Kevin11 at: 04.08.2023 15:19
subject: re:Шукаю компанію, яка проводить курси ІТ для дітей!

Я хочу выразить благодарность компании IT-Generation за их детские курсы программирования. Мой сын учился программированию для детей у них и получил отличные навыки в этой области. Курсы программирования для детей были построены так, что дети смогли легко понять основы программирования и начать создавать свои собственные проекты. Уроки программирования для детей проходили в интересной и доступной форме, что позволило ученикам с большим интересом узнавать новые вещи. Команда преподавателей компании профессионально и терпеливо относилась к детям, что важно для их успешного обучения. Я рекомендую https://it-generation.com.ua/ru/ всем родителям, кто хочет дать своим детям возможность освоить программирование и открыть для себя мир технологий.

details details   

from:  korovka33 at: 13.03.2024 10:53
subject: re:Шукаю компанію, яка проводить курси ІТ для дітей!

Завдяки мінливому та швидкозмінному світу розробки програмного забезпечення, поняття "Scrum" стає все більш популярним. Вона дозволяє команді ефективно працювати, розбиваючи завдання на короткі періоди, які називаються спринтами. Застосування Scrum забезпечує високу прозорість процесу розробки та можливість адаптації до змін. Детальніше дізнатись "що таке scrum" можна на сторінці https://chiacademy.software/blog/non-technical-it/agile-scrum-detalno-pro-gnuchki-metodiki-rozrobki.



На форум :
К теме :

All times are -2 GMT
Current time: 27.04.2024 08:06
There are 3 guests and 3 users currently online.

Бог коварен, но незлонамерен.
(Альберт Эйнштейн)
HTML posting not allowed, Smilies allowed, BB code posting allowed,

Powered by NooForum 3.3

| Контакт | Домой |