Домой.
Форумов:8
Тем:1019
Сооб.:6757
Зарег. полз.:1166
Register Логин Help
Welcome! This is your first visit.
Банк | Обменник | Биржа | Клуб | Инвестор | Игра | Форекс | Газета | Баннерная | Каталог | Магазин

Начало > А поговорить... > Скільки коштує одноденний похід в Україні?
Быстрый просмотр

Message 
details details   

from:  micojam at: 04.03.2024 02:13
subject: Скільки коштує одноденний похід в Україні?

Шукаю де можна провести активно вихідний день. Мене давно цікавили одноденні походи, але я не знаю, з яким туристичним клубом можна піти у такий похід в Україні. Можливо, хтось може порадити клуб, який займається такими походами? Я шукаю щось дружнє до новачків, де можна не тільки насолоджуватися природою, але й навчитися основам туризму.

details details   

from:  micojam at: 04.03.2024 02:13
subject: re:Скільки коштує одноденний похід в Україні?

Радий, що ти зацікавився одноденними походами. Є декілька клубів, з якими я ходив, і вони досить добре підходять для новачків. Наприклад, клуб "Вершина" організовує походи різного рівня складності, включаючи одноденні. Вони забезпечують інструктаж та необхідне спорядження. Також рекомендую звернути увагу на "Шлях горами", вони фокусуються на екотуризмі і мають дуже добре сплановані маршрути. Обидва клуби мають досвідчених гідів, які допоможуть тобі відкрити для себе красу українських ландшафтів.

details details   

from:  micojam at: 04.03.2024 02:13
subject: re:Скільки коштує одноденний похід в Україні?

"Вершина" і "Шлях горами" звучать дуже цікаво. Я вже подивився їхні сайти та знайшов кілька одноденних маршрутів, які мене зацікавили. Якщо не важко, можеш розповісти більше про свій досвід з цими клубами? Мене цікавить, наскільки добре вони адаптовані до новачків і чи є якісь особливі моменти, на які варто звернути увагу перед походом.

details details   

from:  micojam at: 04.03.2024 02:14
subject: re:Скільки коштує одноденний похід в Україні?

Звичайно, радий поділитися досвідом! Але хочу порадити також звернути увагу на туристичний клуб "Атлас пригод", який спеціалізується на одноденних походах https://www.atlasadventure.com.ua/odnodenni-pokhody-ta-ekskursii/ вони пропонують дуже збалансовані маршрути, які ідеально підходять для людей з будь-яким рівнем підготовки. Можна знайти інформацію про всі заплановані походи, включаючи детальний опис маршрутів, вимоги до учасників і необхідне спорядження. "Атлас пригод" не просто команда фахівців, це спільнота однодумців, в якій об'єднані гіди, організатори активного відпочинку та просто натхненні любителі гір.

Вони проводять як багатоденні, так і одноденні походи по Карпатах та інших цікавих місцях України. Їхня основна мета – зробити активний відпочинок доступним і цікавим для кожного. Я особисто брав участь у кількох походах з "Атласом пригод" і завжди залишався задоволеним організацією, рівнем підтримки та дружньою атмосферою.



На форум :
К теме :

All times are -2 GMT
Current time: 05.05.2024 21:14
There are 4 guests and 0 users currently online.

Бог коварен, но незлонамерен.
(Альберт Эйнштейн)
HTML posting not allowed, Smilies allowed, BB code posting allowed,

Powered by NooForum 3.3

| Контакт | Домой |